Apie mane

Ernestas KalabuckasEsu Ernestas Kalabuckas (LY2EK). Gyvenu Joniškio miestelyje, Molėtų rajone. Baigiau Joniškio vidurinę mokyklą, Vilniaus universitete studijavau telekomunikacijų fizikos ir elektronikos studijų programą, įgijau elektronikos inžinerijos bakalauro laipsnį.

Lituoti tekdavo jau vaikystėje, tačiau rimčiau elektronika pradėjau domėtis būdamas 13 metų. Mintis nufotografuoti Lietuvą iš kosmoso kilo kai buvau vos 15-ikos. Ir dėl to labai džiaugiuosi – kuomet esi dar vaikas, viskas gyvenime atrodo labai paprasta, viskas įmanoma. Jei dalykai būtų susiklostę kiek kitaip, abejoju, ar, būdamas suaugęs, būčiau padaręs kažką panašaus. Dabar į daugelį dalykų žiūriu truputį kitaip ir tikiuosi, kad mano mąstymas niekada nepasikeis.

Manau, kad iš daugelio išsiskiriu tik dviem savybėmis. Pirma, esu gana pedantiškas. Ypač tose srityse, kurios man patinka. Kartais tai labai padeda, kai darbams reikia tikslumo ir atsakingumo, o kartais atima daug laiko, nes per daug energijos iššvaistau tam, ką galima padaryti daug paprasčiau. Tačiau stengiuosi šią savybę išnaudoti teigiamai. Antra, jei kokia nors idėja šauna į galvą, greitai užsidegu ir skubu ją įgyvendinti čia ir dabar. Nemėgstu nieko atidėti, nes dažnai būna, kad po kurio laiko dingsta tas pradinis entuziazmas. Man nuobodu užsisėdėti kažkokioje siauroje srityje, visada siekiu kažko naujo.

Esu išbandęs daugybę dalykų ir, rodos, kiekvieną kartą atsiranda vis įdomesnis, todėl neturiu konkrečios mėgstamiausios srities. Tačiau kryptis aiški – elektronika, IT, fizika, astronomija, aviacija ir pan. Kurdamas įvairiausius prietaisus, darydamas eksperimentus, projektus, puikiai praleidžiu laiką, todėl tikiuosi, kad mano norai išliks tokie patys ir tuo džiaugsiuosi visą gyvenimą.

Kontaktai

Tel.: +370 601 24619
El. paštas: kalabuckas.e <at> gmail.com
Skype: kalabuckas.e

Ernestas Kalabuckas
Arino g. 22
Joniškio mstl.
LT-33224 Molėtų raj.